08 листопада 2018, 13:22

ВРП звільнила суддю, що не підтвердила відповідність займаній посаді

Прес-служба Вищої ради правосуддя

Вища рада правосуддя 27 вересня 2018 року розглянула матеріали про звільнення шести суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Так, Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала звільнити суддів, яких за результатами кваліфікаційного оцінювання визнано такими, що не відповідають займаним посадам.

Читайте також: «Оголошено конкурс на зайняття посади Голови Служби судової охорони».

За результатами розгляду матеріалів Рада ухвалила звільнити на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України Вікторію Рунову з посади судді господарського суду Сумської області.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

  • Олени Нізік – з посади судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська;
  • Сергія Палія – з посади судді Ширяївського районного суду Одеської області;
  • Ольги Погасій – з посади судді Московського районного суду міста Харкова;
  • Романа Марка – з посади судді Львівського апеляційного господарського суду.

Розгляд питання щодо розгляду матеріалів про звільнення на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України Романа Сиротникова з посади судді Московського районного суду міста Харкова відкладено на 20 листопада 2018 року.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати