11 січня 2019, 14:43

ВРП звільнила суддю Приморського районного суду

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя розглянула питання про звільнення Тарасова Андрія Володимировича з посади судді Приморського районного суду міста Одеси.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "Конкурс до ВС та ВАС: основні цифри".

Так, доповідач - член Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич - поінформував, що рішенням Першої Дисциплінарної палати ВРП від 7 грудня 2017 р. №3943/1дп/15-17 суддю Приморського районного суду міста Одеси Тарасова А.В. було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до нього дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення його з посади судді.

Дисциплінарна справа стосовно судді була відкрита на підставі скарг Васильєва Ю.Ю. та прокуратури Одеської області. Зокрема, прокуратура у дисциплінарній скарзі зазначала, що суддею Приморського районного суду міста Одеси Тарасовим А.В. 29 грудня 2015 р. під час розгляду цивільної справи №522/26178/15-ц було постановлено ухвалу про забезпечення позову, якою задоволено заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Новотект-інфо" та безпідставно накладено арешт на належне ПАТ "Виробниче договірне об’єднання «Асоціація «Південна» майно, а саме: насіння соняшнику у кількості 3800 т, зерно кукурудзи у кількості 1800 т, насіння сої у кількості 1000 т, та необґрунтовано передано вказане майно на зберігання ТОВ "Новотект-інфо" з правом завантаження та перевезення на склад, що буде визначений державним виконавцем в порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження". На підставі вказаної ухвали державним виконавцем описано зазначене в ній майно ПрАТ "Асоціація "Південна"" та визначено склад, на який воно підлягає перевезенню. Однак після завантаження та перевезення вказаного майна його місцезнаходження не відоме, оскільки воно не знаходиться за адресою розташування визначеного державним виконавцем складу.

Як зазначається, Перша Дисциплінарна палата ВРП дійшла висновку, що суддя Тарасов А.В. грубо порушив обов’язки судді та допустив істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило реалізацію учасниками судового процесу наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків. Зокрема, встановлено порушення правил щодо юрисдикції або складу суду, сплати судового збору, забезпечення позову тощо.

Читайте також: "Звільнено з посади суддю Києво-Святошинського районного суду Київської області".

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Тарасова Андрія Володимировича з посади судді Приморського районного суду міста Одеси на підставі п. 3 ч. 6 ст. 126 Конституції України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати