Популярні матеріали

06 грудня 2017, 10:00

ВРП звільнила суддю Оболонського районного суду

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя звільнила з посади суддю Оболонського районного суду міста Києва Бевзенко (Оробець) Юлію Павлівну за вчинення істотного дисциплінарного проступку.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "ВРП відсторонила суддю Індустріального районного суду".

Так, суддю звільнено на підставі п. 3 ч. 6 ст. 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 19 червня 2017 року №1574/2дп/15-17.

Доповідач - член Вищої ради правосуддя Анатолій Мірошниченко - поінформував, що 17 листопада 2017 року до ВРП надійшло подання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та матеріали дисциплінарної справи для розгляду ВРП питання про звільнення судді. Було зазначено, що вона прийняла незаконні і необґрунтовані рішення стосовно учасників масових акцій протесту про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та про накладення адміністративного стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на три місяці.

У результаті Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Бевзенко (Оробець) Юлію Павлівну з посади судді Оболонського районного суду міста Києва на підставі п. 3 ч. 6 ст. 126 Конституції України.

Також ВРП звільнила у відставку 3-х суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати