12 квітня 2018, 18:00

ВРП звільнила суддю Царичанського районного суду

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя розглянула питання про звільнення Бойка Юрія Олександровича з посади судді Царичанського районного суду Дніпропетровської області на підставі п. 3 ч. 6 ст. 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 9 жовтня 2017 р. №3168/2дп/15-17.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "Ми повинні змінити традиції написання судових рішень, - Голова ВС".

Дисциплінарну справу стосовно судді Царичанського районного суду Дніпропетровської області Бойка Ю.О. відкрито на підставі дисциплінарної скарги голови Царичанського районного суду Дніпропетровської області Гудим О.М. від 17 березня 2017 р. щодо неналежної поведінки судді цього суду Бойка Ю.О., яка полягає у зволіканні з виготовленням повних текстів судових рішень після проголошення їх вступної та резолютивної частин та ненаданні копій цих рішень для внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень.

У скарзі зазначено, що протягом 2015-2017 рр. суддею Царичанського районного суду Дніпропетровської області Бойком Ю.О. закінчено розгляд 35 справ із проголошенням вступної та резолютивної частин рішень, проте повні тексти рішень станом на 17 березня 2017 р. за цими справами не складено, до Єдиного державного реєстру судових рішень вони не внесені. Через відсутність повних текстів рішень неможливо звернути їх до виконання, видати копії судових рішень особам, які брали участь у справах, для реалізації їхнього права на апеляційне та касаційне оскарження у випадках та порядку, встановлених Цивільним процесуальним кодексом України та Кодексом адміністративного судочинства України.

Читайте також: "ВРП розглянула питання про призначення, переведення та відрядження суддів".

"Дисциплінарне провадження щодо судді Бойка Ю.О. здійснено згідно з передбаченою чинним законодавством України процедурою. Рішення про притягнення судді Бойка Ю.О. до дисциплінарної відповідальності ухвалено Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя у межах визначених законом повноважень", - підсумував доповідач - член Вищої ради правосуддя Володимир Говоруха.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Бойка Юрія Олександровича з посади судді Царичанського районного суду Дніпропетровської області на підставі п. 3 ч. 6 ст. 126 Конституції України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати