08 квітня 2019, 16:56

ВРП внесе Президентові подання про призначення 6-и суддів ВС

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя завершила розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подання про призначення восьми суддів на посади до Верховного Суду, який було відкладено 20 березня 2019 р. для проведення додаткової перевірки.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "ВРП оприлюднило рішення про затвердження положення про Службу судової охорони".

Так, заступник Голови ВРП Вадим Беляневич нагадав, що 7 березня 2019 р. Вища рада правосуддя врегулювала конфлікт інтересів членів ВРП Бенедисюка Ігоря Михайловича, Волковицької Наталі Олександрівни, Гусака Миколи Борисовича, Малашенкової Тетяни Михайлівни та встановила, що вони не братимуть участі у розгляді ВРП, її органами та одноособово матеріалів стосовно осіб, щодо яких ВККС внесено рекомендації про призначення на посаду судді ВС, та ухваленні відповідних рішень.

За результатами засідання Вища рада правосуддя ухвалила:

- внести подання Президентові України про призначення Краснощокова Євгенія Віталійовича на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі ВС;

- внести подання Президентові України про призначення Могила Сергія Костянтиновича на посаду судді Касаційного господарського суду у складі ВС;

- внести подання Президентові України про призначення Вус Світлани Михайлівни на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі ВС;

- внести подання Президентові України про призначення на посади суддів до Касаційного адміністративного суду у складі ВС:

  • Губської Олени Анатоліївни;
  • Стеценка Семена Григоровича;
  • Уханенка Сергія Анатолійовича.

Читайте також: "До ОАСК надійшли позови щодо визнання відсутності повноважень ще у п’яти членів ВККС".

Водночас ВРП ухвалила відмовити у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді до Касаційного господарського суду у складі ВС Картере Валерія Івановича та до Касаційного адміністративного суду у складі ВС Чумаченко Тетяни Анатоліївни.

Таким чином 8 квітня 2019 року ВРП завершила розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подання про призначення суддів на посади до ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати