13 грудня 2017, 16:31

ВРП тимчасово відсторонила суддю Тернопільського окружного адміністративного суду

Прес-служба ВРП

Суддю Тернопільського окружного адміністративного суду Ходачкевич Надію Іванівну тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, згідно з п. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 13 грудня 2017 року, суддю Тернопільського окружного адміністративного суду Ходачкевич Надію Іванівну відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, ВРП звільнила у відставку 5-х суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати