07 грудня 2017, 18:00

ВРП тимчасово відсторонила суддю Приморського районного суду

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила суддю Приморського районного суду міста Одеси Тарасова Андрія Володимировича від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати ВРП.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, згідно з п. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 7 грудня 2017 року, суддю Приморського районного суду міста Одеси Тарасова Андрія Володимировича відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя.

Вказано, що строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, ВРП звільнила суддю Оболонського районного суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати