25 травня 2018, 16:41

ВРП тимчасово відсторонила суддю Києво-Святошинського районного суду

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила суддю Києво-Святошинського районного суду Київської області Нікушина Віталія Вікторовича від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати ВРП.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "Звільнено 5-х суддів у відставку".

Так, згідно з ч. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою ВРП 25 травня 2018 р., суддю Києво-Святошинського районного суду Київської області Нікушина Віталія Вікторовича відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади, такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, ВРП також тимчасово відсторонила суддю Брянківського міського суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати