11 липня 2018, 15:31

ВРП тимчасово відсторонила двох суддів Києво-Святошинського районного суду

Прес-служба Вищої ради правосуддя

Згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення Третьої Дисциплінарної палати, Вища рада правосуддя відсторонила суддів Києво-Святошинського районного суду Київської області Усатова Дмитра та Волчка Андрія від здійснення правосуддя. Повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: «ВРП звільнила у відставку 12 суддів».

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади, такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати