19 квітня 2019, 15:45

ВРП погодила тимчасову кількість суддів в апеляційних судах, утворених в апеляційних округах

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя розглянула питання про погодження кількості суддів в апеляційних судах, утворених в апеляційних округах.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "Судові позови про оскарження добровільного об’єднання громад хочуть розглядати в місячний термін".

Доповідач - член Вищої ради правосуддя Наталя Волковицька - поінформувала, що 8 квітня 2019 р. до ВРП надійшло звернення в.о. Голови Державної судової адміністрації України від 4 квітня 2019 р. №8-9326/19 із пропозицією погодити на 2019 р. кількість суддів в апеляційних судах, утворених в апеляційних округах, яка була визначена ДСА України на 2018 р. та погоджена ВРП рішенням від 31 липня 2018 р.

Одночасно ДСА України повідомила, що на цей час проводиться дослідження щодо визначення нових нормативів часу на розгляд судових справ різних категорій з урахуванням внесених до процесуального законодавства змін та зазначила, що інформацію про кількість суддів в апеляційних судах, визначену з урахуванням нових нормативів витрат часу на розгляд справ, буде надано для погодження Вищій раді правосуддя після опрацювання результатів цього дослідження та здійснення на його основі нового аналізу судового навантаження.

Як зазначається, відповідно до ч. 6 ст. 19 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" кількість суддів у суді визначає ДСА України за погодженням із ВРП з урахуванням судового навантаження та в межах видатків, визначених у Державному бюджеті України на утримання судів та оплату праці суддів. Наталя Волковицька зазначила, що під час опрацювання цих матеріалів були отримані пропозиції і зауваження від апеляційних судів.

Читайте також: "ВРП погодила тимчасову кількість суддів в окружних судах".

У результаті ВРП вирішила погодити на 2019 р. тимчасову кількість суддів в апеляційних судах, утворених в апеляційних округах, яка була визначена ДСА України на 2018 р.; зобов’язати Державну судову адміністрацію України опрацювати пропозиції апеляційних судів та в місячний термін передати ВРП доопрацьовані пропозиції щодо кількості суддів в апеляційних судах. Рішення прийнято з техніко-юридичними правками.

Рішення Вищої ради правосуддя від 18 квітня 2019 р. №1200/0/15-19 «Про погодження кількості суддів в апеляційних судах, утворених в апеляційних округах»

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати