22 травня 2019, 16:51

ВККС призначила співбесіди на початок червня 2019 року

Прес-служба ВККС

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України визначили графік проведення засідань ВККС щодо розгляду питання про проведення співбесіди за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання суддів на 5, 6, 7 та 10 червня 2019 р.

Читайте також: "ДСА України оголосила конкурс на посаду заступника керівника апарату Вищого антикорсуду".

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Як зазначається, засідання відбудуться за адресою: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9. Початок засідань - о 09:30. Співбесіди відбудуться з такими суддями:

- 5 червня 2019 р.:

  1. Бисага Тарас Юрійович.
  2. Виноградова Валентина Володимирівна.
  3. Гирила Ірина Маркіянівна.
  4. Калинич Ярослава Михайлівна.
  5. Клімченко Максим Ігоревич.
  6. Ковбій Олена Василівна.
  7. Корман Олександр Володимирович.
  8. Малєєва Олена Вікторівна.
  9. Отрош Інна Михайлівна.
  10. Подоляк Юрій Володимирович.
  11. Поліщук Ірина Миколаївна.
  12. Черевко Сергій Павлович.
  13. Шембелян Вікторія Сергіївна.
  14. Шрамко Людмила Леонтіївна.
  15. Щербаков Володимир Валерійович.
  16. Щоткін Олег Віталійович.

- 6 червня 2019 р.:

  1. Аксьонов Валерій Єгорович.
  2. Андрусик Надія Олексіївна.
  3. Анциборенко Ніна Миколаївна.
  4. Бабенко Володимир Миколайович.
  5. Безрук Тетяна Михайлівна.
  6. Білосевич Галина Степанівна.
  7. Брезіна Тетяна Миколаївна.
  8. Валюх Віктор Миколайович.
  9. Василяка Дмитро Костянтинович.
  10. Гнап Діана Дмитрівна.
  11. Гомельчук Сергій Васильович.
  12. Губницький Дмитро Григорович.
  13. Дорошенко Микола Васильович.
  14. Зосименко Світлана Георгіївна.
  15. Іванов Едуард Анатолійович.
  16. Кисильова Ольга Йосипівна.
  17. Клопот Сергій Леонідович.
  18. Козачук Світлана Василівна.
  19. Мазуренко Юлія Вікторівна.
  20. Мирончук Ніна Василівна.
  21. Поліщук Людмила Олександрівна.
  22. Секірська Анжела Геннадіївна.
  23. Семчук Олена Сергіївна.
  24. Сидорук Аліна Миколаївна.
  25. Ткаченко Ольга Євгеніївна.
  26. Ткачова Світлана Миколаївна.
  27. Фастовець Віталій Миколайович.
  28. Федоренко Юрій Володимирович.
  29. Шабрацький Григорій Олексійович.

- 7 червня 2019 р.:

  1. Безрук Тетяна Василівна.
  2. Войтюк Віталій Романович.
  3. Глазько Сергій Михайлович.
  4. Григораш Віталій Олександрович.
  5. Григорук Олександр Богданович.
  6. Грица Юрій Іванович.
  7. Гришко Олександр Миколайович.
  8. Давченко Тетяна Миколаївна.
  9. Кафарський Віталій Володимирович.
  10. Кравченко Тетяна Олександрівна.
  11. Кунець Олена Миколаївна.
  12. Муха Микола Євгенович.
  13. Панчук Микола Валерійович.
  14. Прохоров Сергій Анатолійович.
  15. Спичак Олексій Миколайович.
  16. Ткаченко Олександр Васильович.

Читайте також: "27 із 30-и призначених на кваліфоцінювання суддів ОАСК повторно не з’явилися на іспит".

- 10 червня 2019 р.:

  1. Адамович Олександр Йосипович.
  2. Батюк Василь Вікторович.
  3. Борєйко Олена Миколаївна.
  4. Буймова Любов Петрівна.
  5. Воробйов Володимир Володимирович.
  6. Городецька Людмила Миколаївна.
  7. Грамчук Ігор Васильович.
  8. Грачов Віктор Михайлович.
  9. Дмитрук Валентин Васильович.
  10. Закревський Леонід Володимирович.
  11. Зимовський Олександр Сергійович.
  12. Зінченко Анна Сергіївна.
  13. Ілюшик Інна Анатоліївна.
  14. Іщенко Олександр Васильович.
  15. Казанлі Людмила Іванівна.
  16. Клочко Костянтин Іванович.
  17. Макаренко Тетяна Володимирівна.
  18. Матуляк Ярослав Петрович.
  19. Непорада Олег Миколайович.
  20. Новосад Микола Денисович.
  21. Оборонова Ірина Володимирівна.
  22. Паламар Петро Григорович.
  23. Поліщук Ірина Олександрівна.
  24. Попревич Віктор Михайлович.
  25. Сувертак Інна Володимирівна.
  26. Чернова Ганна Валеріївна.
  27. Шалота Костянтин Валерійович.
  28. Юзефович Ігор Олександрович.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати