17 травня 2019, 16:35

Визначено переможця конкурсу на посаду керівника апарату Вищого антикорсуду

Прес-служба ВРП

Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя оголосила переможця конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя - керівника апарату Вищого антикорупційного суду.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "Огляд судової практики (березень-травень 2019)".

Так, у конкурсі продовжили кандидати Король Наталія Петрівна, Крикливенко Богдан Володимирович та Тимощук Наталія Михайлівна.

Як зазначається, 17 травня 2019 р. кандидати на зайняття вакантної посади розв’язували ситуаційні завдання. При розробленні проектів ситуаційних завдань Комісією були враховані пропозиції та актуальні питання, запропоновані представниками міжнародних організацій та суддями Вищого антикорупційного суду.

Після перевірки членами Комісії результатів вирішення ситуаційних завдань рішенням Комісії до співбесіди були допущені Крикливенко Б.В. і Тимощук Н.М. Рішенням Комісії кандидат Король Н.П. була не допущена до співбесіди як така, що набрала нижчий бал, ніж допустимий, та вважається такою, що не пройшла конкурс. 

Під час співбесіди члени Комісії перевіряли професійні знання кандидатів та їхню відповідність вимогам до професійної компетентності, які не було перевірено на попередніх етапах конкурсу, - знання основ державного управління в галузі судочинства, управління публічними фінансами, робота з інформацією, управління змінами, знання законодавства.

У підсумку були визначені загальний рейтинг кандидатів, переможець конкурсу та другий за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Вищого антикорупційного суду. Згідно з рішенням Комісії переможцем конкурсу на посаду керівника апарату Вищого антикорупційного суду став Крикливенко Богдан Володимирович. Друга за результатами конкурсу - Тимощук Наталія Михайлівна.

Нагадаємо, ОАСК оприлюднив заяву щодо відсутності повноважень окремих членів ВККС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати