Популярні матеріали

12 жовтня 2017, 18:00

Виявлено порушення цін на ліки у рамках програми "Доступні ліки"

Держпродспоживслужба

За серпень 2017 року, у рамках щомісячного моніторингу на виконання доручення КМУ щодо державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі "Доступні ліки", територіальні підрозділи Держпродспоживслужби опрацювали інформацію від 1097 аптечних закладів, проаналізували більше 179 тис. цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення.

Про це повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Так, в Одеській, Полтавській та Харківській областях були виявлені факти реалізації суб’єктами господарювання лікарських засобів, ціни на які були сформовані із завищеними граничними рівнями торговельних (роздрібних) надбавок. Вказано також, що у Луганській і Полтавській областях суб’єктами господарювання відпускалися лікарські засоби з застосуванням завищеного рівня граничних постачальницько-збутових надбавок.

За результатами цієї роботи, головними управліннями Держпродспоживслужби у вищезазначених областях було рекомендовано суб’єктам господарювання привести у відповідність до чинного законодавства граничні рівні торгівельних та постачальницько-збутових надбавок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати