22 квітня 2019, 13:17

Відтепер у столиці можна буде перевірити точність нарахування тарифів ЖКГ

Київська міська рада

ОСББ та ЖБК перевірятимуть точність нарахування тарифів за утримання будинку та прибудинкової території. Відповідними повноваженнями планують наділити комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

Таку модливість депутати розглядали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

«Ми розуміємо, що у киян є запит на дану послугу. Адже, коли люди створюють ОСББ і обирають собі управителя чи керуючу компанію, вони повинні розуміти як їм нараховують тарифи за утримання будинку і прибудинкової території. Скільки реально має коштувати один метр квадратний: 5, 6 чи 9 гривень. Для того аби зникли ці питання і сумніви постійна комісії Київради з питань ЖКГ пропонує наділити комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» консультативно-дорадчою функцією. В ГІОЦі є відповідне програмне забезпечення, вони можуть за запитом ОСББ чи ЖБК порахувати реальну ціну квадратного метра вашого будинку», – пояснив секретар постійної комісії Київради з питань ЖКГ Олег Костюшко.

За його словами, це не буде «істина останньої інстанції», але лише консультація, від якої можна відштовхуватися.

Депутати профільної комісії уже створили робочу групу, яка займеться напрацюванням даного механізму.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати