Популярні матеріали

12 вересня 2017, 18:00

Відповідачів можуть зобов'язати звітувати про виконання судового рішення

7 вересня 2017 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект №7088 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення ефективного виконання судових рішень)".

Проект внесено з метою забезпечення оперативного та ефективного захисту порушених прав особи та подальшого виконання судових рішень, ухвалених не на користь суб’єкта владних повноважень.

Завдання проекту Закону - підвищення ефективності адміністративного судочинства щодо своєчасного, ефективного та належного виконання судових рішень з боку суб’єктів владних повноважень.

Законопроектом пропонується:

  • внести зміни та доповнити низку статей Кодексу адміністративного судочинства України та Закону України "Про судовий збір";
  • встановити додаткове право позивача (не суб’єкта владних повноважень), на користь якого ухвалене судове рішення, подавати до суду заяву про зобов’язання суб’єкта владних повноважень (відповідача) надати звіт про виконання судового рішення та накладення на нього штрафу.

При цьому вказано, що реалізація норм Закону не потребує витрат з Державного бюджету України, і прогнозується, що у результаті прийняття громадяни зможуть своєчасно та ефективно забезпечувати судовий захист порушених прав та свобод. 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати