14 липня 2015, 22:03

Відбулося засідання секції ВРЮ з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад

Прес-служба Вищої ради юстиції

14 липня 2015 року відбулося засідання секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів  на посади та звільнення їх з посад, повідомляє прес-служба ВРЮ.

За результатами розгляду питань порядку денного під час засідання секції оголошено наступні висновки.

1. Секція ухвалила висновок рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання про звільнення Болотіна Миколи Вячеславовича з посади судді Малиновського районного суду міста Одеси у зв’язку із закінченням строку, на який його призначено.

2. Секція ухвалила висновок рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання про звільнення у зв’язку з поданням заяви про відставку:

  1. Бойко Людмили Іванівни – судді Одеського апеляційного господарського суду;
  2. Жаботиної Галини Василівни – судді Вищого господарського суду України;
  3. Ізмайлової Галини Нуріївни – судді Апеляційного суду Харківської області;
  4. Капацин Надії Василівни – судді Вищого господарського суду України;
  5. Кондратюка Анатолія Дмитровича – судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області;
  6. Косарєва Валентина Івановича – судді Верховного Суду України;
  7. Ломейка Валерія Олексійовича – судді апеляційного суду Запорізької області;
  8. Магдича Олександра Григоровича – судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
  9. Мироненка Олександра Власовича – судді Вищого адміністративного суду України;
  10. Палій Валентини Михайлівни – судді Вищого господарського суду України;
  11. Постола Віктора Степановича – судді Генічеського районного суду Херсонської області;
  12. Сарбей Валентини Леонідівни – судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області;
  13. Таран Світлани Андріївни – судді апеляційного суду Сумської області;
  14. Тарасенко Любові Миколаївни – судді Фрунзенського районного суду міста Харкова;
  15. Шпак Тамари Сергіївни – судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області;
  16. Юренко Людмили Антонівни – судді апеляційного суду Полтавської області;
  17. Гаврищук Лідії Петрівни – судді Нетішинського міського суду Хмельницької області;
  18. Остапенка Миколи Івановича – судді Вищого господарського суду України;
  19. Ришкової Наталії Миколаївни – судді апеляційного суду Херсонської області;
  20. Соботник Вікторії Вікторівни – судді господарського суду Івано-Франківської області;
  21. Таран Тетяни Степанівни – судді Верховного Суду України;
  22. Балюка Миколи Івановича – судді Верховного Суду  України;
  23. Бахарєва Бориса Олександровича – судді господарського суду Одеської області;
  24. Беспрозванного Олександра Васильовича – судді Ленінського районного суду міста Миколаєва;  
  25. Білецької Валентини Іванівни – судді Великобагачанського районного суду Полтавської області;
  26. Губи Олександри Олександрівни – судді апеляційного суду Миколаївської області;
  27. Гузовського Олега Григоровича – судді апеляційного суду Житомирської області;
  28. Клименка Віктора Петровича – судді Докучаєвського міського суду Донецької області;
  29. Коваленко Анастасії Іванівни – судді апеляційного суду Запорізької області;
  30. Козодуба Анатолія Івановича – судді апеляційного суду Донецької області;
  31. Котиша Олександра Петровича – судді апеляційного суду Донецької області;
  32. Крутовських Володимира Івановича – судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду;
  33. Кутьї Станіслава Дмитровича – судді Ворошиловського районного суду міста Донецька;
  34. Маловічко Зої Олександрівни – судді Дебальцевського міського суду Донецької області;
  35. Ржемовського Леоніда Петровича – судді апеляційного суду Донецької області;
  36. Ушенка Володимира Федоровича – судді Калінінського районного суду міста Донецька;
  37. Фоміна Юрія Володимировича – судді апеляційного суду Житомирської області;
  38. Хмельницької Людмили Іллівни – судді Ленінського районного суду міста Донецька;
  39. Чепурка Валерія Олексійовича – судді Менського районного суду Чернігівської області;
  40. Чужи Юрія Григоровича – судді апеляційного суду Закарпатської області;
  41. Шевченко Ніни Олексіївни – судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
  42. Булавіної Наталії Іванівни – судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області;
  43. Волкової Наталі Юріївни – судді Кіровського міського суду Донецької області;
  44. Галан Ніни Миколаївни – судді апеляційного суду Луганської області;
  45. Глос Ольги Іванівни – судді Вищого господарського суду України;
  46. Дворніченка Володимира Івановича – судді апеляційного суду Закарпатської області;
  47. Дєдова Миколи Степановича – судді Іллінецького районного суду Вінницької області;
  48. Диби Любові Миколаївни – судді Апостолівського районного суду Дніпропетровської області; 
  49. Добнєва Сергія Сергійовича – судді Куйбишевського районного суду міста Донецька;
  50. Дячук Тетяни Вікторівни – судді господарського суду Хмельницької області;
  51. Єрмілова Григорія Анатолійовича – судді Одеського апеляційного господарського суду;
  52. Єстєніної Валентини Василівни – судді апеляційного суду Донецької області;
  53. Колокольнікової Наталії Миколаївни – судді апеляційного суду Київської області;
  54. Колтуна Віктора Анатолійовича – судді Свердловського міського суду Луганської області;
  55. Кулагіної Вікторії Генріхівни – судді апеляційного суду Донецької області;
  56. Лєгостаєва Олександра Андрійовича – судді апеляційного суду Донецької області;
  57. Малієнко Наталії Володимирівни – судді апеляційного суду Луганської області;
  58. Муляра Віталія Сергійовича – судді Ватутінського міського суду Черкаської області;
  59. Николайчука Валентина Олександровича – судді Ширяївського районного суду Одеської області;
  60. Притуло Любові Володимирівни – судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;
  61. Прокулевича Володимира Степановича – судді Уманського міскрайонного суду Черкаської області;
  62. Саланевича Федора Володимировича – судді Первомайського міськрайонного суду Харківської області;
  63. Соловей Раїси Степанівни – судді апеляційного суду Луганської області;
  64. Харченко Людмили Георгіївни – судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області;
  65. Шевченка Володимира Вадимовича – судді  Одеського апеляційного господарського суду;
  66. Щебетун Людмили Миколаївни – судді апеляційного суду Харківської області;
  67. Зінов’євої Алли Георгіївни – судді апеляційного суду Донецької області;
  68. Карасьової Надії Петрівни – судді Алчевського міського суду Луганської області;
  69. Козленка Віктора Васильовича – судді Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим;
  70. Леся Володимира Івановича – судді апеляційного суду міста Севастополя;
  71. Макаганчука Віктора Івановича – судді Жданівського міського суду Донецької області;
  72. Шашкіної Світлани Альбертівни – судді апеляційного суду Львівської області;
  73. Шеметової Наталії Григорівни – судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області;
  74. Адамова Ігоря Миколайовича – судді Ізюмського міськрайонного суду Харківської області;
  75. Войтюка Леоніда Миколайовиач – судді Любомльського районного суду Волинської області;
  76. Мельничука Олексія Олексійовича – судді Чуднівського районного суду Житомирської області;
  77. Миронцова Віктора Миколайовича – судді апеляційного суду Чернігівської області;
  78. Осоцького Ігоря Івановича – судді апеляційного суду Запорізької області;
  79. Романова Олексія Валентиновича – судді апеляційного суду Житомирської області;
  80. Сидоренка Михайла Володимировича –            судді Одеського апеляційного  господарського суду;
  81. Васільєва Леоніда Антоновича – судді Попільнянського районного суду Житомирської області;
  82. Єгорової Світлани Миколаївни – судді апеляційного суду Кіровоградської області;
  83. Малиша Валентина Віталійовича – судді Деснянського районного суду міста Чернігова;
  84. Матвійця Ярослава Степановича – судді Ізяславського районного суду Хмельницької області;
  85. Новікова Михайла Миколайовича – судді Київського апеляційного господарського суду;
  86. Перетятька Олексія Юлійовича – судді Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької  області;
  87. Хаюка Сергія Миколайовича – судді Житомирського апеляційного адміністративного суду;
  88. Бондарчука Ігоря Федоровича – судді Житомирського апеляційного адміністративного суду;
  89. Журавльова Олега Олександровича – судді Одеського апеляційного господарського суду.

3. Секція ухвалила висновок рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання про звільнення у зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням:

  1. Бутенко Ольги Федорівни – судді Голованівського районного суду Кіровоградської області; 
  2. Кірпи Тамари Степанівни – судді господарського суду Луганської області;
  3. Семендяєвої Інесси Вячеславівни – судді господарського суду Луганської області;
  4. Алейникова Володимира Івановича – судді Свердловського міського суду Луганської області;
  5. Батяшової Любові Олексіївни – судді апеляційного суду Луганської області;
  6. Горбенко Наталії Вікторівни – судді Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області;
  7. Загородньої Тетяни Василівни – судді апеляційного суду Луганської області;
  8. КравченкоТетяни Дмитрівни – судді апеляційного суду Луганської області; 
  9. Любченка Сергія Дмитровича – судді Совєтського районного суду міста Макіївки Донецької області;
  10. Смєлік Світлани Григорівни – судді апеляційного суду Донецької області;
  11. Биліної Тетяни Іванівни – судді апеляційного суду Донецької області;
  12. Чиньонова Олександра Вікторовича – судді Тельманівського районного суду Донецької області;
  13. Подколзіна Володимира Миколайовича – судді Єнакіївського міського суду Донецької області (Указом Президента України від 14.02.2015 № 83/2015 переведено на роботу на посаді судді Краснолиманського міського суду Донецької області);
  14. Рудніцького Віктора Анатолійовича – судді Комінтернівського районного суду Одеської області;
  15. Федько Світлани Павлівни – судді Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області;
  16. Бескровної Олени Леонідівни – судді Ленінського районного суду міста Донецька;
  17. Ребристої Світлани Вікторівни – судді господарського суду міста Севастополя;
  18. Ястребова Дмитра Олександровича – судді Шевченківського районного суду міста Києва;
  19. Жернакова Михайла Володимировича – судді Вінницького окружного адміністративного суду;
  20. Зудіхіна Олексія Володимировича – судді Суворовського районного суду міста Одеси;
  21. Пісоцької Ольги Володимирівни – судді окружного адміністративного суду міста Києва;
  22. Трубнікової Наталії Володимирівни – судді Радомишльського районного суду Житомирської області.

4. Секція ухвалила висновок рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання про звільнення у зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років:

  1. Лиски Тамари Олексіївни – судді Вищого адміністративного суду України;
  2. Мацея Михайла Михайловича – судді апеляційного суду Львівської області;
  3. Тарасенка Миколи Петровича – судді Малинського районного суду Житомирської області;
  4. Горбань Наталії Іванівни – судді Київського апеляційного адміністративного суду.

5.Секція ухвалила висновок залишити без розгляду матеріали щодо звільнення з посад за загальними обставинами суддів, які відкликали свої заяви про звільнення:

  1. Майора Григорія  Івановича – судді Житомирського апеляційного адміністративного суду; 
  2. Прокопчук Любові Михайлівни – судді апеляційного суду Миколаївської області;
  3. Регеші Віктора Олександровича – судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області;
  4. Мороза Ігоря Миколайовича – судді апеляційного суду міста Києва;
  5. Балацької Галини Олександрівни – судді апеляційного суду міста Києва;
  6. Бешти Григорія Борисовича – судді апеляційного суду Волинської області;
  7. Бовтрук Валентини Миколаївни – судді апеляційного суду міста Києва;
  8. Кабанченко Олени Антонівни – судді апеляційного суду міста Києва;
  9. Бишова Максима Вікторовича – судді Донецького апеляційного адміністративного суду;
  10. Грабика Віталія Володимировича – судді господарського суду Вінницької області;
  11. Сарапа Миколи Борисовича – судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області;
  12. Стрижко Світлани Іванівни – судді апеляційного суду міста Києва;
  13. Фомічова Сергія Євгеновича – судді апеляційного суду Кіровоградської області.

6. Секція ухвалила висновок припинити розгляд матеріалів щодо звільнення Мельника Миколи Олександровича з посади судді Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим у зв’язку з його смертю.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати