21 березня 2019, 18:10

Відбулися IV українські раунди з міжнародного комерційного арбітражу ім. В. Віса

Василь Кісіль і Партнери

Четвертий рік поспіль в Україні проходять судові дебати з міжнародного комерційного арбітражу ім. В. Віса. Організатором заходу стала ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» за підтримки ICAC при ТПП України та Української Арбітражної Асоціації та ЮФ «Саєнко Харенко».

LUF_4072

У змаганнях взяли участь команди із провідних вишів України та Польщі: Львівського національного університету ім. І.Франка, Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Національного університету ім. Т. Шевченка, Інституту міжнародних відносин Національного університету ім. Т. Шевченка та Lazarski University (Польща). Арбітрами у дебатах стали провідні практикуючі юристи у сфері міжнародного арбітражу з Австрії, Великої Британії, Словенії, України та Швейцарії.

За результатами конкурсу, перемогу та титул «Краща команда» отримала команда «Києво-Могилянської академії», а звання «Кращий оратор» - Лейла Казімі, студентка Національного університету ім.Т.Шевченка.

Олег Альошин, партнер, керівник практики міжнародного арбітражу ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», зазначив: «Я надзвичайно радий, що конкурс ім. Вілема Віса в Україні стає щорічною традицією та залучає нових партнерів, які готові об’єднати зусилля заради розвитку української арбітражної спільноти. Дебати є чудовим майданчиком для отримання практичних знань та навичок майбутніми професіоналами у міжнародному комерційному праві та арбітражі. Ми помічаємо, що з кожним роком рівень команд значно зростає. Впевнений, що учасників дебатів очікує велике професійне майбутнє».

LUF_2394

Ольга Костишина, радник Голови ICAC при ТПП України, сказала: «ICAC вже третій рік поспіль сприяє проведенню студентських дебатів з міжнародного комерційного арбітражу та відзначає найкращі команди премією імені академіка І. Г. Побірченка. Нам приємно відмітити, що з кожним роком зростає рівень українських команд і вони стають більш підготовленими, показують гарні знання та ораторські навички, а також достойно представлятимуть Україну на змаганнях у Відні. Ми раді долучитися та підтримати формування нового покоління юристів-арбітражників України».

Олена Перепелинська, президент Української Арбітражної Асоціації, підкреслила: «Надзвичайно важливим для студентів є отримання не лише теоретичних знань, а і якмога більше практичних навичок. Саме тому УАА підтримує проведення конкурсу ім. В. Віса, який дозволить командам-учасницям отримати неоціненний досвід у сфері міжнародного комерційного арбітражу та достойно виступити на міжнародних змаганнях».

LUF_4083

Мета судових дебатів ім. В. Віса – сприяти розвитку професійної підготовки студентів-юристів у галузі міжнародного комерційного права та арбітражу. Українські раунди змагань ім. В. Віса є нагодою для студентів з різних університетів представити аргументи по кейсу провідним практикуючим юристам та отримати поради, які будуть цінними для подальшої участі у конкурсі на міжнародному рівні. Аналогічні раунди проводяться у 100 країнах, в яких беруть участь близько 300 команд.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати