09 квітня 2019, 10:00

Вибір клієнта ТОП-100 юристів України 2019: розпочалось опитування інхаузів

«Юридична Газета» оголошує про початок І етапу щорічного дослідження «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України 2019».

Для участі в дослідженні пропонуємо завантажити анкету за цим посиланням, заповнити та надіслати на e-mail: client.choice@yur-gazeta.com не пізніше 24 травня 2019 року.

УВАГА: Заповнювати цю анкету мають право лише керівники українських компаній, юридичних департаментів або юрисконсульти. Анкети, заповнені іншими особами, не будуть допущені до завершального етапу дослідження.

У разі виникнення додаткових запитань пишіть на електронну адресу anna@yur-gazeta.com або телефонуйте за номером: (044) 364-83-85.

Контактна особа: Анна Родюк, редактор «Юридичної Газети»

***

«Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України» – всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг вітчизняними юристами, мета якого – допомогти корпоративним юристам і бізнесу в пошуку та виборі юридичного радника у відповідній галузі права в Україні.

Методологія рейтингу ґрунтується на маркетинговому дослідженні, яке відбувається у два етапи:

1 ЕТАП – опитування корпоративних юристів та формування списку ТОП-100 кращих юристів України за версією клієнтів (корпоративних юристів);

2 ЕТАП – опитування юридичних компаній та формування списку юристів відповідно до вказаних практик за версією корпоративних юристів і юридичних компаній.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати