21 червня 2018, 16:22

«Василь Кісіль і Партнери» супроводжують відкриття нового магазину «Ашан»

Василь Кісіль і Партнери

Навесні 2018 р. мережа гіпермаркетів «Ашан» в Україні поповнилася новим «Ашан Зоряний» в м. Дніпрі. Суперстор із торговою площею близько 3500 м² розташований у ТРЦ «Дафі».

Фірма «Василь Кісіль і Партнери» виступила юридичним радником «Ашан Україна» з питань оренди приміщень. Зокрема, до прийняття рішення про вибір розміщення для нового гіпермаркету, юристи фірми провели юридичну перевірку ТРЦ, його власника, земельної ділянки та пов'язаних з ними договорів і зобов'язань. Після прийняття рішення про оренду юристи підготували проект договору з урахуванням вимог «Ашан» до подібних операцій.

Олександр БородкінРоман РябенкоАнатолій ПашинськийЮридичний супровід здійснювала команда практики нерухомості «Василь Кісіль і Партнери» в складі партнера Олександра Бородкіна та юристів Романа Рябенка й Анатолія Пашинського.

Мережа магазинів «Ашан», яка належить французькій «Groupe Auchan SA», входить в топ-13 найбільших продавців продуктів харчування у світі, присутня в 17 країнах в Європі, Азії та Африці. В Україні «Ашан» представлена в 9 обласних центрах.

Будівельно-інвестиційна компанія «Дафі» веде діяльність у сфері комерційної нерухомості й володіє двома однойменними ТРЦ у Харкові й Дніпрі. Загальна площа – понад 100 тис. м2. ТРЦ у м. Дніпрі, площею 20 тис. м2, ввели в експлуатацію в листопаді 2005 р.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати