10 липня 2019, 18:16

В Україні стартує робота електронної послуги "єМалятко"

Прес-служба Мін'юсту

В Україні стартує робота чергової прогресивної електронної послуги від держави "єМалятко". Завдяки їй батьки новонароджених зможуть отримати 10 сервісів, пов’язаних з народженням дитини, подавши усього одну заявку.

Читайте також: "У Києві презентували е-послугу з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту".

Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко, зазначає прес-служба Мін'юсту.

"Ми презентуємо урядову ініціативу, яка була розроблена нашою командою. Вона передбачає запуск з 1 січня 2020 р. системи "єМалятко", яка дасть можливість українським батькам без бюрократії отримати від держави 10 базових послуг, пов’язаних з народженням дитини", - розповів він.

Мова йде про державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів, внесення відомостей до реєстру платників податків, видачу посвідчень батькам багатодітних сімей і призначення допомоги дітям, які виховуються в багатодітних родинах та інші важливі послуги.

"Цей комплекс послуг надаватиметься після подання батьком або матір’ю новонародженої дитини всього однієї заяви. Це надзвичайно прогресивна послуга, яка увібрала найкращий європейський та світовий досвід. Його філософія полягає в тому, що будь-який громадянин отримує пакет сервісів від різних відомств через єдиний контакт. Без ходіння по кабінетах та витрачання часу", - зазначив Міністр юстиції.

Нагадаємо, Мінрегіон розробив перелік об’єктів інфраструктури, яким не має присвоюватися поштова адреса.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати