22 січня 2018, 11:29

В Україні пройде VІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України

В Україні відбудеться VІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа.

Дата та місце проведення: 30.01-04.02 2018 року; високогірна туристична база "Едельвейс" Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений - 30 км. від смт Воловець).

Організаторами заходу виступають:

  • Координаційна рада молодих юристів України при Мінюсті;
  • Європейський університет;
  • "K-project center".

Мета Школи - формування нової української юридичної еліти; підвищення професійного рівня; самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді; створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей; налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Формат Школи: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Направити заявки на участь у заході (до 23 січня 2018 року) можна тут.

Інформаційними партнерами заходу виступають "Юридична Газета", Юридичний вісник України,  Інститут політико-правових та релігійних досліджень.

З питань участі можна звертатися до Оргкомітету за тел.: 093 733 47 88, та е-mail: kotorobai.e@gmail.com (Євген Которобай, координатор школи, заступник голови КРМЮ України).

Додаткову інформацію можна дізнатися за посиланнями: facebook.com/groups/krmjua; facebook.com/groups/winterlawschool18; krmj.org.ua.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати