20 червня 2018, 17:23

В Україні модернізують систему бухгалтерського обліку

Прес-служба Міністерства фінансів України

20 червня Уряд ухвалив Проект розпорядження «Про схвалення Стратегії модернізації системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі на період до 2025 року».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України

Читайте також: «ДФС розпочне реалізацію проекту щодо застосування нових моделей програм для РРО».

Зокрема, передбачається:

  • створення та впровадження інформаційно-аналітичної системи ведення бухгалтерського обліку та складення фінансової звітності суб’єктами державного сектору;
  • систематизація облікових процесів;
  • покращення формування організаційної структури бухгалтерських служб;
  • удосконалення системи підготовки та перепідготовки профільних спеціалістів.

«Стратегія модернізації системи бухобліку та фінзвітності є надзвичайно важливим елементом для якісної, повної та достовірної інформації від 73 800 розпорядників і одержувачів бюджетних коштів на державному і місцевих рівнях.

Переконана, що нам вдасться провести її комплексну імплементацію. Переваги складання і подання звітності в електронному вигляді навіть нема потреби перераховувати.

Ми плануємо створити до 2025 року єдиний інформаційний простір в бухобліку. Це важливо насамперед для покращення управління держфінансами, стратегічного бюджетного планування, а також системи контролю за виконанням бюджету», – зазначила в.о. Міністра фінансів Оксана Маркарова.

Так, комплексна імплементація Стратегії дозволить створити до 2025 року єдиний інформаційний простір в бухобліку, який стане надійним підґрунтям подальшого удосконалення управління:

  • держфінансами;
  • стратегічним бюджетним плануванням на середньостроковий та довгостроковий періоди;
  • системою контролю за процесом виконання бюджету.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати