08 лютого 2019, 10:00

В метро Києва хочуть встановити табло зворотного відліку часу до прибуття потягу

Прес-служба Київради

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення "Про встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потягу".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Читайте також: "ДП "СЕТАМ" переходить до сфери управління АРМА".

Мета рішення - встановлення на станціях столичної підземки табло зворотного відліку часу до прибуття потягу. Так, громадяни зможуть бачити достовірний час очікування. Така система є загальноприйнятою у всіх країнах світу, де є метрополітен.

"Київська громада неодноразово звертала увагу влади на необхідність запровадження відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття потягу. У 2015 р. була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 тис голосів. Однак її було відхилено з мотивів відсутності належного фінансування", - зазначив співавтор рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації вказаної ініціативи, буде визначений після розробки проектно-кошторисної документації зі встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потягу.

Нагадаємо, Уряд затвердив нормативи забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати