08 листопада 2018, 17:52

В Конституції можуть закріпити права територіальних громад на об’єднання та розвиток

Прес-служба Кабінету Міністрі України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за внесення змін до Конституції України, які б остаточно закріпили право громад на об’єднання і визначення розвитку територій. Про це він сказав під час наради, присвяченій питанням перебігу децентралізації в Україні.

Читайте також: «"Євробляхи": ситуація прояснюється?».

«Зараз потрібен новий інструмент продовження децентралізації. Нам потрібно оновити Концепцію реформування місцевого самоврядування, затверджену в 2014 році. І наше завдання – бути ініціатором процесу змін до Конституції в частині розподілу повноважень, субсидіарності тощо», – сказав Прем’єр-міністр.

Глава Уряду запропонував сформувати робочу групу, яка протягом місяця опрацювала б перелік питань, які потрібно вирішити в рамках посилення децентралізації. Серед них – оновлення Концепції реформування місцевого самоврядування, напрацювання змін до Конституції та інших законів, формування нових актів Кабінету Міністрів.

«Нам потрібно закріпити децентралізацію в Конституції, аби ні у кого не виникало бажання зупинити зміни», – додав пан Гройсман.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати