16 квітня 2018, 13:45

В Києві розпочався практикум для суддів-спікерів «Вдосконалення інформаційної політики судів»

Прес-служба Вищої ради правосуддя

16-18 квітня у Києві пройде практикум для суддів-спікерів на тему «Вдосконалення інформаційної політики судів». Так, практикум організовано за ініціативи Програми USAID «Нове правосуддя» спільно з Вищою радою правосуддя.

Мета – вивчення проблем побудови формату ефективної взаємодії представників судової влади з громадськістю та ЗМІ, зокрема з питань, пов’язаних з розглядом справ, що становлять суспільний інтерес.

Читайте також: «У ВС визнали за необхідне відступити від висновку ВСУ».

Під час заходу заплановано розглянути найкращі практики у використанні судами платформ соціальних медіа для підвищення рівня довіри до судової системи, проаналізувати етичні аспекти присутності суддів та представників судової влади в соціальних мережах через призму узагальнених  рекомендацій комісій з питань судової етики США на цю тему, виробити рекомендації щодо використання сучасних комунікаційних стратегій, інструментів та новітніх технологій у завоюванні громадської довіри до суду.

Тренер, директор зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ вищих судів Вашингтона, федеральний округ Колумбія, Лія Гуровіц впродовж практикуму поділиться рекомендаціями щодо спілкування з пресою під час медіа-заходів, захисту репутації після виникнення кризової ситуації, обставин, за яких посадові особи системи правосуддя повинні давати інтерв’ю, як реагувати на провокативні запитання журналістів.

Учасники також почують практичні поради щодо оформлення веб-сторінки суду та підготовки прес-анонсу та прес-релізу, взаємодії судів із засобами масової інформації під час слухання резонансних справ тощо.

Участь у практикумі протягом трьох днів візьмуть представники Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, посадові особи Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, судді-спікери Верховного Cуду, Конституційного Суду України, які у своїй діяльності активно взаємодіють зі ЗМІ, а також судді-спікери та прес-секретарі апеляційних судів та судів І інстанції.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати