07 травня 2015, 10:15

В Донецьку зникла суддя

Судова влада України

У Донецьку зникла суддя Калінінського районного суду, у викраденні підозрюються терористи ДНР, повідомляє портал «Судова влада України».

«Рада суддів України звернулась до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та  Керівництва Антитерористичного центру при Службі безпеки України з проханням про невідкладне реагування щодо факту зникнення судді Калінінського районного суду міста Донецька Федорчук Марії Михайлівни», - йдеться у повідомленні.

6 травня 2015 року до Ради суддів України надійшло повідомлення про те, що суддя М. Федорчук, яка є також головою Калінінського районного суду м. Донецька, була затримана 4 травня 2015 року за місцем свого проживання у місті Донецьк. У затриманні підозрюються «невідомі особи так званої Донецької народної республіки». Немає жодних офіційних відомостей про її місцезнаходження.

Напередодні дана судова установа припинила роботу у зв’язку із її розташуванням на території, яка органами державної влади України тимчасово не контролюється. Згідно з розпорядженням голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 02.09.2014 №27/0/38-14 розгляд справ, підсудних Калінінському районному суду м. Донецька, здійснюється Павлоградським міськрайонним судом Дніпропетровської області.

Також відомо, що М. Федорчук подала заяву про звільнення у відставку у зв’язку із досягненням 20 травня 2015 року 65 років. Заява перебуває на розгляді у Вищій раді юстиції.

Жінка проживає одна та близьких родичів не має.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати