30 липня 2015, 10:09

Уряд виділяє 50 млн грн на впровадження картки громадянина - Яценюк

Урядовий портал

У рамках виконання програми з лібералізації візового режиму з ЄС Уряд приймає рішення про виділення 50 мільйонів гривень для Державної міграційної служби щодо створення системи картки громадянина країни.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 29 липня, інформує Урядовий портал.

Він нагадав, що картка громадянина працюватиме паралельно з внутрішнім паспортом - «ніхто нікого не буде заставляти змінювати». «Але це одна з ключових умов, щоби документ, який підтверджує особу в Україні, відповідав тим стандартам, які визначені в Європейському Союзі», - наголосив А. Яценюк.

Арсеній Яценюк також нагадав, що Уряд у щотижневому режимі проводить наради щодо виконання технічних пунктів щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом: «Вимагаю конкретних дій від всіх органів державної влади щодо дуже чіткого виконання всіх поставлених критеріїв. На жаль, кількість критеріїв, порівняно з минулим роком, збільшилася в декілька разів. Попередній список і той, який ми маємо сьогодні, дуже відрізняються. Але нам треба виконувати нашу технічну роботу».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати