11 липня 2018, 12:49

Уряд схвалив законопроект з ратифікації Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми

Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Кабінет Міністрів України схвалив законопроект щодо ратифікації Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми.

Так, вступ в дію Дунайської транснаціональної програми, після ратифікації парламентом, забезпечить фінансування розвитку української частини Дунайського регіону, у розмірі 5 млн євро. Це, передусім, Чернівецька, Одеська, Івано-Франківська та Закарпатська області.

Читайте також: «Мінфін вніс зміни до трьох угод між Україною та ЄІБ».

Основні напрямки співпраці в рамках угоди – розвиток інновацій, розбудова інфраструктури, впровадження енергоефективності, екологія, ефективне урядування.

«Дунайська транснаціональна програма – ще один євроінтеграційний інструмент та можливості для розвитку громад Дунайського регіону, в тому числі й гірських територій. Це можливості для розвитку бізнесу, створення робочих місць, підвищення конкурентоспроможності та якості надання послуг на прикордонних територіях України», – зазначив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

У Мінрегіоні зазначають, що у 2016 році Уряд України затвердив Державну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки, якою одним із пріоритетних завдань визначено розвиток співробітництва в Дунайському регіоні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати