16 травня 2018, 14:21

Уряд продовжив проект із роботи Централізованої закупівельної організації

Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо продовження пілотного проекту із організації роботи Централізованої закупівельної організації. Так, роботу проект продовжено до 21 грудня 2018 року.

Читайте також: «У І кварталі ВВП України зріс на 3,1%».

За повідомленням Міністерства економічного розвитку і торгівлі, у 2017 році ЦЗО провело 13 процедур відкритих торгів за 35 лотами. У результаті проведення закупівель було укладено 22 контракти на загальну суму більш ніж 6,8 млн грн для 13 замовників. До їх числа, зокрема, увійшли: Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство культури України, Міністерство юстиції України, Фонд державного майна та інші центральні органи виконавчої влади.

Рівень економії за укладеними договорами завдяки ЦЗО у 2017 році склав більше 1 млн грн, або майже 13,1% від очікуваної вартості предметів закупівлі.

На цьому етапі реалізації пілотного проекту стане можливим використання рамкових закупівельних угод завдяки розробці та впровадженню відповідної функції в системі електронних закупівель Prozorro.

Рамкові закупівельні угоди укладаються замовниками з одним чи кількома учасниками процедури закупівлі з метою визначення основних умов закупівлі окремих товарів і послуг, необхідних для укладення відповідних договорів про закупівлю протягом строку дії рамкової угоди

На цьому етапі здійснення проекту також очікується збільшення кількості замовників з числа центральних та місцевих органів влади, розширення номенклатури предметів закупівель, а також створення електронної бази каталогів предметів закупівель.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати