13 квітня 2018, 16:05

Уряд призначив заступника Голови Держпродспоживслужби

Прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Кабінет міністрів України призначив Анну Андрущак на посаду заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Читайте також: «НБУ залишив облікову ставку незмінною на рівні 17% річних».

Відповідне розпорядження Кабміну від 11 квітня 2018 р. № 222-р. опубліковано на Урядовому порталі.

«Призначити Андрущак Анну Анатоліївну заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з дати початку фактичного виконання нею посадових обов’язків строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на два місяці», – зазначено у відповідному розпорядженні Уряду.

До дня призначення на посаду заступника Голови Держпродспоживслужби Анна Андрущак обіймала посаду заступника начальника Управління правого забезпечення – начальника відділу нормативно-правової роботи та адаптації законодавства до вимог ЄС Держпродспоживслужби.

Анна Андрущак стала переможцем конкурсу на посаду заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, оголошеного розпорядженням Кабінет Міністрів України від 28 лютого 2018 р. № 127-р.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати