02 квітня 2015, 16:58

"Укрзалізниця" стане акціонерним товариством до вересня

УНІАН

Акціонерна компанія на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") буде створена вже до вересня цього року. Про це повідомив у ході брифінгу міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, передає УНІАН.

"За нашим графіком, якого ми дотримуємося, приблизно у вересні ми будемо мати вже нову компанію - акціонерне товариство "Укрзалізниця", - сказав міністр.

Також Пивоварський повідомив, що зараз перевірку активів "Укрзалізниці" проводить аудиторська компанія Deloitte спільно з Фондом держмайна.

"Сьогодні компанія Deloitte продовжує оцінку активів "Укрзалізниці". Фонд держмайна паралельно приєднався для того, щоб підтверджувати результати й оцінки Deloitte, і щоб не гальмувався процес. Я сподіваюся, й це відповідає нашим планам, до середини червня буде завершено оцінку компанією Deloitte, отримано підтвердження Фонду держмайна, й ми зможемо розпочати формування балансу нового акціонерного товариства", - сказав міністр.

Як зазначається в проекті статуту створюваного публічного акціонерного товариства, розміщеному на офіційному сайті «Укрзалізниці», 100% його акцій належатиме державі. Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця" створюється в межах реформи залізничної галузі на базі Державної адміністрації залізничного транспорту («Укрзалізниця»).

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати