17 серпня 2018, 18:20

«Укрпоборонпром» продаватиме активи через ProZorro.Продажі

Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Державний концерн «Укроборонпром» розпочав модернізацію системи закупівель та продажів. По завершенню модернізації активи всіх підприємств-учасників концерну будуть продаватися виключно через систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Читайте також: «Система «E-Port» буде запроваджена у Южному, Миколаївському та Одеському портах».

Єдина модернізована система замінить різні електронні торговельні майданчики, які зараз використовуються на підприємствах концерну. Ця система буде базуватись на двох успішних рішеннях сімейства ProZorro: як в питанні закупівель, так і в питанні продажів.

Олексій Соболев, в.о. директора ДП «Прозорро.Продажі», зазначив, що активи державних компаній - це один із найбільш перспективних напрямків реформи державних продажів.

Для роботи з модернізованою системою продажів і закупівель концерн оголосив кваліфікаційний відбір для електронних майданчиків.

Серед обов’язкових умов для майданчиків – наявність договору з ДП «Прозорро.Продажі» та ДП «Прозорро», а також безперешкодний доступ для реєстрації потенційних учасників до участі в електронних торгах.

Детальні критерії відбору та кваліфікаційні вимоги до електронних майданчиків з організації проведення закупівель та продажів доступні за посиланням. Подання кваліфікаційних пропозицій здійснюється на e-mail control@ukroboronprom.com до 15:00 (за київським часом) 27 серпня 2018 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати