14 листопада 2018, 18:00

Україну включено до Транс’європейської опорної транспортної мережі

Прес-служба Мінінфраструктури

Україна включена до Транс’європейської опорної транспортної мережі (TEN-T) і стає учасником розбудови стратегічного транспортного коридору у сполученні Європа - Азія.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, зазначає прес-служба Мінінфраструктури.

Читайте також: "На український ринок виходить платіжна система UnionPay International".

"Рішення Європейської Комісії означає, що Україна включена до Транс’європейської опорної транспортної мережі і стає важливим учасником розбудови транспортного коридору у сполученні Європа - Азія. Українська транспортна мережа вперше стає частиною стратегічних транспортно-логістичних коридорів Євросоюзу. Це найважливіший крок на шляху інфраструктурної євроінтеграції України, який свідчить, що українська інфраструктура модернізується, поступово набуває європейської якості та розглядається Європейською Комісією як невід’ємна складова транспортно-логістичної системи ЄС", - розповів пан Омелян.

За його словами, основна транспортна мережа TEN-T має пріоритет щодо фінансування та модернізації. Це означає, що в майбутньому Україна також зможе претендувати на допомогу ЄС у питанні розбудови своєї частини Транс’європейської транспортної мережі. Однак ще до цього європейським партнерам потрібно буде продемонструвати, що українська транспортна-логістична система розвивається у гармонійному поєднанні з європейською системою.

"Успішна реалізація проектів GO-Highway та Via Capratia, подальше розширення залізничного та авіаційного сполучення з країнами ЄС, розвиток мультимодальних перевезень і запровадження європейських стандартів у сфері транспорту через імплементацію Угоди про асоціацію дадуть потужний імпульс національній економіці й абсолютно нову якість транспортних послуг для українців, а також зроблять інфраструктуру України єдиним цілим з інфраструктурою ЄС", - зазначив Володимир Омелян.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати