16 серпня 2018, 11:10

Український метрополітен облаштують датчиками надзвичайних ситуацій

Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує обов’язково облаштовувати споруди метро автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій.

Читайте також: «Мінрегіон змінить вимоги щодо освітлення приміщень».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Це такі датчики контролю деформації будівельних конструкцій, які зараз використовуються на багатьох стратегічних об’єктах, підприємствах, у місцях великого скупчення людей.

Установка таких пристроїв в метро значно підвищить безпеку пасажирів у разі пожежі, замикання, затоплення, обвалів тощо. Крім цього, це максимально виключить вплив людського фактору для виявлення загроз», – йдеться у повідомленні.

Такі установки дозволяють оперативно виявляти поломки та запобігати можливим аваріям.

У цих системах суміщено декілька процесів:

  • виявлення можливої загрози;
  • спостереження та оброблення інформації щодо поточного стану споруд та будівель;
  • оперативне надання прогнозованої інформації та оповіщення.

Водночас у новому ДБН розширені вимоги до пожежної безпеки в метрополітенах, а саме, оновлено і вдосконалено системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи протидимного захисту, підпору повітря та інше.39298795_1020306984790410_1243605409734852608_n

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати