16 травня 2019, 10:00

Україна та ЄС можуть переглянути Угоду про асоціацію у 2020 році

Урядовий портал

Україна запропонує ЄС переглянути Угоду про асоціацію у 2020 р., відповідно до положень, закладених у документі. Такий перегляд має відбутися на основі національних інтересів України та змін ринку і права Євросоюзу.

Читайте також: "Теоретичні засади порівняльно-правових досліджень: презентація книги".

Про це під час брифінгу повідомила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, зазначає Урядовий портал.

"У 2020 р., за п’ять років після введення Угоди в дію, ми маємо можливість говорити про її перегляд. Звичайно, нам потрібно буде працювати з колегами з різних міністерств для того, щоб запропонувати Європейському Союзу наше бачення перегляду, зокрема, й через те, що в Україні змінилася структура економіки, у порівнянні з тим часом, коли ми проводили первинні консультації (щодо Угоди про асоціацію, - прим. ред.)", - зауважила Віце-прем’єр-міністр.

За її словами, окремі норми Угоди варто переглянути із огляду на те, що правове поле у ЄС також змінюється і розвивається, наприклад, такі оновлення європейського права знайшли відображення і в раніше ухваленому рішенні про оновлення Додатка 27 до Угоди про асоціацію. Додаток визначає перелік загальноєвропейських правил функціонування ринків енергетики, які Україна має впровадити у власне законодавство.

Нагадаємо, Президент підписав закон про мову.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати