Популярні матеріали

13 листопада 2017, 18:00

Україна може увійти у ТОП-20 рейтингу Doing Business

Прес-служба Мінрегіону

Україна може увійти у ТОП-20 рейтингу Doing Business за показником "Отримання дозволів на будівництво" вже у 2018 році.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, зазначає прес-служба Мінрегіону.

"Що ми хотіли би досягти у рейтингу Doing Business за показником "Отримання дозволів на будівництво" в наступному році? Як мінімум, зберегти цьогорічну позицію в рейтингу, а як максимум - увійти у ТОП-20 країн за цим показником", - розповів він.

За його словами, деякі зміни щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності, вже імплементуються:

  • відміна процедури реєстрації декларацій, яка пов’язана з прийняттям та вступом у силу Закону №1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності;
  • відміна процедури отримання вихідних даних ДСНС при проектуванні та підвищенні якості контролю робіт завдяки обов’язковій вищій освіті виконавців будівельних робіт, що регламентує Закон №2020.

"Позитивні прогнози можуть справдитися, якщо буде зроблений один з найважливіших кроків в дерегуляції будівельної галузі, - повна відміна пайової участі. Для цього потрібно прийняти відповідний законопроект №6540, який зареєстрований у ВРУ", - зазначив Лев Парцхаладзе.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати