11 січня 2018, 14:48

Ухвалено механізм відбору наглядових рад банків, що націоналізуються

Прес-служба Мінекономрозвитку

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що упорядковує створення та функціонування наглядових рад банків у разі їх капіталізації державою або у разі виведення з ринку неплатоспроможного банку за участю держави.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Відповідно до постанови, вимоги щодо початку проведення конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядової ради починаються застосовуватися до банку, що капіталізується чи виводиться з ринку державою, через два роки після набуття державою права власності на акції банку (раніше був один рік).

Також під час проведення конкурсного відбору комісія зможе переглядати рішення про допуск претендентів до конкурсу, якщо з’ясується, що кандидат надав недостовірну інформацію. При цьому передбачено, що перелік документів, які мають подати претенденти, може бути доповнено конкурсною пропозицією щодо стратегії розвитку чи бізнес-плану банку.

Постанова також оновлює певні норми щодо державних підприємств загалом. Вона змінює строк конкурсного відбору з 30 календарних до 30 робочих днів і надає комісії можливість продовжити цей строк на 15 робочих днів. З метою підтвердження інформації щодо відповідності кандидатів вимогам незалежності конкурсна комісія отримує право робити запити до підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати