20 вересня 2019, 16:31

Уцінка товарів та їх подальший продаж: що в ПДВ-обліку?

Вісник ДФСУ

Операції з уцінки товарів не є об’єктом оподаткування ПДВ, оскільки при її здійсненні не відбувається постачання товарів.

Читайте також: "Реалізація пального/спирту: як визначаються об’єкт та база оподаткування акцизним податком".

Якщо платник ПДВ здійснив уцінку товарів та у подальшому планує постачання таких товарів, то податкові зобов’язання з ПДВ за операцією з їх постачання нараховуються виходячи із бази оподаткування ПДВ, встановленої п. 188.1 ст. 188 ПКУ, яка не повинна бути нижче ціни придбання товарів (для раніше придбаних товарів) або нижче звичайних цін (для самостійно виготовлених товарів).

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати