Популярні матеріали

13 квітня 2018, 17:05

У ВРП проводиться оцінка корупційних ризиків

Прес-служба ВРП

Згідно з положеннями ст. 19 Закону України "Про запобігання корупції", Вища рада правосуддя своїм рішенням має затвердити антикорупційну програму, яка повинна передбачати, зокрема, оцінку корупційних ризиків у діяльності органу, причини, що їх породжують, та умови, що їм сприяють.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "ВРП звільнила суддю Царичанського районного суду".

Так, оцінка здійснюється відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 2 грудня 2016 р. №126.

Процедура підготовки антикорупційних програм регулюється Порядком підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженим рішенням НАЗК від 8 грудня 2017 р. №1379.

Відповідно до рішення ВРП від 12 квітня 2018 р., для підготовки проекту Антикорупційної програми комісія з розробки Антикорупційної програми Вищої ради правосуддя, утворена рішенням Ради від 18 травня 2017 р. №1170/0/15-17, проводить оцінку корупційних ризиків у діяльності Ради.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати