11 січня 2018, 12:28

У ПриватБанку призначили голову Правління

ПриватБанк

Наглядова рада ПриватБанку 10 січня 2018 року призначила Петра Крумханзла на посаду голови Правління та подала документи до Національного банку України на його затвердження.

Про це повідомили у ПриватБанку.

"У процесі оцінки кандидатів на посади у Правлінні ПриватБанку ми передусім керувалися такими критеріями, як високий професіоналізм, досвід роботи у провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, ґрунтовний досвід з операційного управління та впровадження інструментів контролю", - розповіла голова Наглядової ради банку Енгін Акчакоча.

Петр Крумханзл народився в 1966 році та закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році. На вищих керівних посадах у провідних банках Європейського союзу він проявив себе як вимогливий і прагматичний лідер, зосереджений на вдосконаленні процесів та організації надійної системи внутрішнього контролю. Також довів свою ефективність в умовах українського банківського ринку періоду кризи 2008 року.

Його останній досвід роботи був пов’язаний з динамічним ринком Китаю, де Петр на посаді члена правління з операційних питань Home Credit, керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 000 працівників.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати