31 липня 2015, 9:52

У новому законі про залізничний транспорт переглянуть систему формування тарифів - Мінінфраструктури

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

У Верховній Раді відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Модернізація транспортної інфраструктури: новий діалог між бізнесом та "Укрзалізницею", повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

За сприяння Комітету з питань промислової політики відбулося засідання "круглого столу"  щодо модернізації транспортної інфраструктури України.
В засіданні "круглого столу" взяли участь перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, в.о. генерального директора "Укрзалізниці" Олександр Завгородній, директор по реформуванню , корпоративному керуванню й майновій політиці "Укрзалізниці"  Євген Кравцов, керівники профільних установ, представники Національної ради реформ, керівники "Укрзалізниці", транспортних та логістичних підприємств, керівники підприємств агропромислового та металургійного комплексів, гірничодобувної, хімічної та будівельної галузей - найбільших перевізників вантажів залізницею. 
Як зазначили учасники заходу,  цей "круглий стіл"  став першим прямим діалогом транспортних керівників і підприємців за останні кілька років. На засіданні також було обговорено такі питання:
 - про невідкладні заходи щодо забезпечення вантажних перевезень залізницею та необхідність прийняття комплексної програми відновлення залізничної інфраструктури за участі держави і бізнесу;
- про шляхи перетворення "Укразалізниці" з держмонополії на сервісну компанію, привабливу і для клієнтів, і для інвесторів.
За словами В. Шульмейстера, в рамках підготовки проекту Закону "Про залізничний транспорт України" в Міністерстві інфраструктури України планується повністю переглянути систему формування залізничних тарифів, котрі не змінювалися понад 60 років. 
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати