13 лютого 2018, 10:00

У НБУ призначили директора департаменту виїзних перевірок банків

Прес-служба НБУ

За результатами відкритого конкурсу на вакантну посаду Директора департаменту виїзних перевірок банків Національного банку України з 9 лютого 2018 року призначений Денис Новиков.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Читайте також: "В Україні створять Кредитний реєстр - прийнято закон".

У конкурсі взяли участь 69 претендентів. На фінальному етапі Правління НБУ провело співбесіди з чотирма претендентами, з числа яких обрало кандидатуру Дениса Новикова.

"Серед професійних переваг Дениса Новикова - десятирічний досвід роботи в структурі банківського нагляду НБУ, який ним був успішно застосований на практиці для реорганізації структури підрозділів банківського нагляду та впровадження принципово нової системи банківського нагляду. Зокрема, Денис Новиков брав активну участь в проектах із впровадження системи раннього реагування, комплексної оцінки ризиків банків, єдиних процедур та методології процесу наглядових перевірок та оцінки, єдиного звіту з діяльності банку", - розповіла заступник Голови Катерина Рожкова.

За її словами, серед ключових задач нового керівника - підвищити якість роботи департаменту виїзних перевірок банків; інтегрувати його до нової системи пруденційного нагляду; підвищити ефективність вертикальної та горизонтальної взаємодії з іншими підрозділами НБУ.

Денис Новиков має понад 22-річний досвід роботи на банківському ринку, із яких 10 років - у НБУ на керівних посадах в системі безвиїзного нагляду та інспектування. До призначення на нову посаду з березня 2015 року працював заступником директора Департаменту банківського нагляду - начальником управління.

Також у НБУ прокоментували зростаючий рівень інфляції.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати