10 жовтня 2018, 17:44

У Мін'юсті спростували інформацію, зазначену НПУ у відкритому листі до Мін'юсту

Прес-служба Мін'юсту України

Міністерство юстиції України спростувало інформацію, зазначену Нотаріальною палатою України у відкритому листі до Мін'юсту.

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту України.

Читайте також: "НПУ звернулася з відкритим листом до Мін'юсту щодо законопроекту #9140".

Так, зазначається, що Мін'юст діє відповідно до покладених на нього завдань, які передбачені Положенням про Міністерство юстиції України, затверджені постановою КМУ від 2 липня 2014 р. №228 та розміщені у відкритому доступі. Зокрема, відповідно до Положення, Міністерство юстиції здійснює формування правової політики в державі, інформування громадян про їх права і свободи, реалізацію проектів, пов’язаних із правопросвітництвом.

"Таким чином, інформування щодо мети та новацій проекту Закону №9140 щодо надання жителям села окремих, чітко визначених нотаріальних послуг, таких як оформлення спадщини, дарування, видача свідоцтв про народження та смерть, жодним чином не суперечить існуючим нормам законодавства.

Міністерство юстиції формує і реалізовує політику у сфері нотаріату. Складовою формування державної політики є розробка законопроектів та інформування громадян щодо переваг та недоліків законопроектів у відповідних сферах політики", - вказано у повідомленні.

На думку Мін'юсту, звинувачення, висунуті НПУ, є необґрунтованими.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати