22 січня 2018, 17:09

У Мінсоцполітики працюють над інтегрованою моделлю послуг на рівні громади

Прес-служба Мінсоцполітики

На підтримку інклюзивного навчання та для розвитку соціальних послуг в громадах Мінсоцполітики необхідно розробити стандарти надання таких послуг у співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я.

Про це йшлося на зустрічі заступникa Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної, експертів реформи деінституалізації Сергія Кур’янова, Володимира Бриськіна, керівника сектору соціальної політики Артура Айвазова та керівника програми захисту прав дітей Наїри Аветисян Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, зазначає прес-служба Мінсоцполітики.

"В умовах децентралізації дуже актуально і важливо забезпечити інтеграцію всіх наявних ресурсів громади для забезпечення інтеграції інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в модель розвитку соціальних послуг у громаді, яку наразі розробляють фахівці та експерти Міністерства", - зазначила Олександра Чуркіна.

За результатами зустрічі учасники домовилися про продовження спільної роботи щодо інтегрованого підходу у розбудові доступної моделі якісних освітніх і соціальних послуг у громаді.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати