10 серпня 2018, 17:47

У Мінприроди наполягають на вдосконаленні здійснення держнагляду в морських портах України

Прес-служба Мінприроди

Вдосконалення нормативно-правових актів щодо проведення екологічного контролю суден дасть можливість чітко розмежувати повноваження контролюючих органів в морських портах України.

Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, зазначає прес-служба Мінприроди.

Читайте також: "Президент підписав закон щодо стимулювання сімейних фермерських господарств".

За словами Міністра, неврегульованість взаємодії контролюючих органів в морських портах України ускладнює роботу в пунктах пропуску через державний кордон і в зонах митного контролю на митній території України під час імпорту, експорту та транзиту товарів і транспортних засобів, що негативно впливає на імідж як морської галузі так і країни в цілому.

"Недотримання норм екологічноі безпеки призводить не лише до нанесення шкоди довкіллю, а й загрожує життю і здоров’ю людей. І екоінспектори як представники державного контролюючого природоохоронного органу будуть вимагати дотримання стандартів у сфері охорони навколишнього середовища в українських морських портах і портових пунктах", - розповів пан Семерак.

За його словами, прозорий і чіткий порядок взаємодії Державної екологічної інспекції України та Адміністрації морських портів України убезпечить від вчинення негативного впливу на морське середовище, зокрема скидання стічних вод у морські води.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати