16 травня 2019, 16:10

У Києві заборонили передачу комунального майна та землі юрособам зі статутним капіталом РФ

Прес-служба Київради

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке передбачає встановлення заборони передачі комунального майна та землі юридичним особам зі статутним капіталом РФ.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Читайте також: "Україна та ЄС можуть переглянути Угоду про асоціацію у 2020 р.".

Так, йдеться про мораторій на передачу майна та земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Києва у власність або користування юридичним особам, у статутних капіталах яких частка РФ становить більше 25%, або кінцевим бенефіціаром яких є РФ.

"Таке рішення насправді назріло уже давно. Мало того, переконаний, що подібну заборону потрібно встановити на всеукраїнському рівні. Тому дуже вірю в те, що всі українські міста візьмуть приклад зі столиці, і приймуть аналогічні рішення. Не виключаю, і навіть дуже сподіваюся, на такий розвиток подій, при якому прийняте сьогодні Київрадою рішення ляже в основу законопроекту, що заборонить продаж та передачу в оренду української землі та майна представникам країни-агресора на загальнонаціональному рівні", - зазначив один із ініціаторів рішення, депутат Київради Олег Петровець.

Нагадаємо, товарний експорт з України у I кварталі перевищив 12 млрд дол.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати