17 січня 2019, 18:41

У Києві відбудеться міжнародна конференція щодо управління проблемною заборгованістю

BUSINESS-FORMAT

Компанія «BUSINESS-FORMAT» запрошує взяти участь в роботі IX Міжнародної Конференції «Управління проблемною заборгованістю. Інновації 2019», яка відбудеться 1 березня 2019 р. в м. Київ.

Конференція буде корисна керівникам підрозділів по роботі з проблемною заборгованістю, директорам юридичних департаментів, кредитних департаментів, керівникам служб безпеки, керівникам колекторських, страхових і юридичних компаній, кредитних бюро, а також тим, кому цікаві питання конференції.

Програма Конференції - 2019 складається з кілька актуальних тематичних блоків:

Сесія 1 - Стратегічна, в ході якої розглянуться останні законодавчі ініціативи та зміни в сфері управління проблемною заборгованістю.

Сесія 2 - Інноваційна. В рамках цього тематичного блоку учасники дізнаються про те, які є інновації і нові технології в сфері протидії кредитному шахрайству, поліпшення кредитного скорингу та управління стресовими активами.

Сесія 3 - Практична. На цій сесії традиційно будуть представлені практичні кейси від провідних банків в області стягнення проблемної заборгованості і підвищення ефективності служби Collection.

Ознайомитися з детальною програмою можна тут.

Участь в конференції - це традиційно можливість зустрітися з професіоналами, поділитися досвідом, кращими практиками та виробити нові тренди в цій галузі! Формат - це не тільки засідання, а й "живі" круглі столи та дискусії.

Зареєструватися на участь у заході можна тут. Детальніше ознайомитися з програмою заходу та зареєструватися учасником Конференції можна тут.

Контакти Організаторів: +38 (056) 375-72-80 (-81, -82, -03); е-mail: office@business-format.com.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати