22 березня 2018, 12:59

У Києві відбудеться I Міжнародний конгрес з репродуктивного права

Асоціація "Всеукраїнська фундація компаній з організаційно-правового забезпечення програм ДРТ"

У Києві відбудеться I Міжнародний конгрес із репродуктивного права. Це перший науково-практичний захід, присвячений актуальним проблемам правового регулювання репродукції людини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Захід буде цікавим і корисним для адвокатів, юристів, науковців, управлінців та фахівців сфери репродуктивної медицини, представників агенцій сурогатного материнства та студентів.

Дата та місце проведення: 20-21 квітня 2018 р.; UBI Conference Hall (за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 8; ст. м. "Дорогожичі").

Організаторами Конгресу виступають Асоціація "Всеукраїнська фундація компаній з організаційно-правового забезпечення програм ДРТ" та Центр медичного та репродуктивного права Сергія Антонова. Серед партнерів: Українська асоціація репродуктивної медицини, Комітет медичного та фармацевтичного права Національної асоціації адвокатів України, Асоціація правників України та ін.

Тема Конгресу 2018 року - "Репродуктивне право, біоетика та забезпечення репродуктивних прав людини сьогодні та в майбутньому".

Конгрес буде проходити два дні. Перший день буде складатися з доповідей запрошених спікерів та панельної дискусії, які розділені на п’ять сесій:

  • "Перспективи репродуктивного права як окремої галузі права";
  • "Реалізація та захист репродуктивних прав людини";
  • "Захист прав і законних інтересів учасників програм із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій";
  • "Права дітей, народжених із застосуванням методів ДРТ";
  • "Біоетика та репродуктивні технології".

На другий день Конгресу заплановані доповіді учасників та практичні заходи: брейн-ринг серед студентів юридичних ВНЗ, воркшоп з підбору сурогатних матерів та оформлення правовідносин з ними, а також майстер-клас з нотаріального оформлення договору сурогатного материнства для іноземної пари.

У Конгресі візьмуть участь 15 запрошених спікерів з України та інших країн світу, які мають значний практичний та науковий досвід у сфері репродуктивного права. Серед них:

  • Олександр Юзько (Україна) - "Актуальні проблеми правового регулюваняя репродуктивної медицини України";
  • Сергій Антонов (Україна) - "Перспективи становлення репродуктивного права як окремої галузі права";
  • Юлія Казмірик (Україна) - "Правове та зпконодавче регулювання застосування Допоміжних репродуктивних технологій: Національний та світовий досвід";
  • Алія Даутбаєва (Республіка Казахстан) - "Актуальні проблеми правового регулювання допоміжної репродукції людини: Досвід Республіки Казахстан";
  • Костянтин Світнєв (Російська Федерація) - "Реалізація та захист репродуктивних прав одиноких осіб" (російською мовою);
  • Катерина Москаленко (Україна) - "Правовий статус ембріона";
  • Анна Ющак (Україна) - "Становлення інституту комерційного сурогатного материнства: світовий та український досвід";
  • Ольга Данченко (Україна) - "Прогалини українського сімейного та цивільного законодавства у сфері застосування методу сурогатного материнства";
  • Валентина Оболенцева (Україна) - "Особливості захисту прав дітей, народжених за допомогою методів ДРТ";
  • Оксана Луценко (Україна) - "Забезпечення та захист прав та інтересів клінік репродуктивної медицини";
  • Рольф Берентін (ФРН) - "Захист прав дітей, народжених із застосуванням методу ДРТ, за законодавством ФРН" (німецькою мовою з перекладом на російську);
  • Франко Антоніо Зенна (Королівство Іспанія) - "Визнання батьківських прав Потенційних батьків-іноземців після повернення з новонародженими дітьми на батьківщину" (іспанською мовою з перекладом на російську);
  • Яна Триньова (Україна) - "Біоетичні аспекти правового статусу ембріона людини в залежності від його походження";
  • Радмила Гревцова (Україна) - "Людська репродукція: Правові та етичні виклики в біоінформаційну епоху".

Робочі мови: українська, англійська, російська. Буде забезпечено онлайн-трансляцію та переклад англійською та російською (виступи спікерів та модераторів, а також промови гостей).

Форми участі: особиста участь та онлайн-участь (з перекладом англійською).

Контакти для реєстрації учасників, надсилання тез і теми доповіді: http://reprolawcongress.org та orgcom@reprolawcongress.org. Тези доповідей (до 350 слів) необхідно надсилати українською, англійською чи російською мовами до 15 квітня 2018 року. У листі обов`язково зазначити: ім’я та прізвище, наукову ступінь, посаду та організацію, яку представляє доповідач, а також адресу його електронної пошти.

Детальніше про захід можна дізнатися тут, або за тел.: +380 68 707 58 70 та +380 50 441 86 15.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати