08 червня 2018, 12:50

У Києві хочуть удосконалити процедуру опублікування рішень органів місцевого самоврядування

Прес-служба Київради

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про звернення до Верховної Ради України щодо необхідності удосконалення процедури опублікування офіційних документів органів місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Читайте також: "Експерти почали роботу над новою символікою Києва".

Так, з 1 січня 2019 р. набувають чинності зміни до Закону України "Про висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", за якими засновниками офіційних друкованих видань можуть бути лише центральні органи державної влади. Таким чином, органи місцевого самоврядування втрачають право публікувати свої рішення в комунальних друкованих ЗМІ.

"Ми маємо оперативно інформувати киян про ті рішення, які приймають депутати. Жителі мають знати, що відбувається у їхньому місті, але з 1 січня наступного року втратять таку можливість. Ми фактично стали заручниками законодавчої прогалини, адже з початку 2019 р. свідоцтво про державну реєстрацію газети Київської міської ради "Хрещатик", де зараз публікуються наші рішення, будуть визнані недійсними, а її фінансування припиняється", - розповів ініціатор відповідного звернення, заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів.  

За його словами, депутатами пропонується передбачити на загальнодержавному рівні, що рішення органів місцевого самоврядування публікуються на їхніх офіційних сторінках (веб-сайтах) в мережі Інтернет. 

Відповідне звернення до парламенту підтримали 88 депутатів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати