24 травня 2018, 16:24

У Карпатах відкрито Бескидський залізничний тунель

Прес-служба Федерації роботодавців України

24 травня відбулося офіційне відкриття нового Бескидського залізничного тунелю. Рух поїздів через новий двоколійний тунель запустять із 25 травня.

Читайте також: «Унормовано порядок митного оформлення транспортних засобів».

Довжина Бескидського тунелю становить 1 765 м., а глибина – 180 м. Ширина тунелю становить 10,5 м, висота – 8,5 м.

«Це – проект, завдяки якому Україна стає ще ближчою до Європейського Союзу, а Євросоюз – до України. Тут проходить до 40% наших транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи», – написав на сторінці в Facebook президент України Петро Порошенко.

Реконструкція одноколійного тунелю в Карпатах на перегоні Бескид – Скотарське тривала з 2013 року. Новий двоколійний Бескидський тунель зможе пропускати до 100 пар поїздів на добу зі швидкістю 60-70 км/год, у той час, як пропускна здатність одноколійного тунелю – до 47 поїздів зі швидкістю 15-40 км/год.

Загальна кошторисна вартість будівництва за проектом становить 102 млн євро. Гарантія експлуатації – 100 років.

Бескидський тунель, побудований 1886 року, був єдиною одноколійною ділянкою на всій довжині V Критського коридору, що проходить територією Італії, Угорщини, Словаччини, України та Росії.

Старий тунель зберігається як складова частина комплексу нового тунелю. Однак, він буде використовуватися як робоча штольня з обслуговування нового тунелю, а також для евакуації людей у разі аварійних ситуацій.

Нагадаємо, 28 жовтня 2016 року були виконані роботи з проходки нового двоколійного Бескидського тунелю. Проходка виконувалася з одного порталу у два етапи: спочатку здійснювалася проходка верхнього уступу (калоти) на всю довжину тунелю, а потім проходка нижнього уступу. Всього залізничні будівельники пройшли 1764,25 м.

За інформацією Федерації роботодавців України.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати